English
Alles
AI-modus
Afbeeldingen
Video's
Korte filmpjes
Kaarten
Nieuws
Meer
Shopping
Vluchten
Notitieboek
Ongepaste inhoud melden
Selecteer een van de onderstaande opties.
Niet relevant
Aanstootgevend
18+
Kindermisbruik
Lengte
Alles
Kort (minder dan 5 minuten)
Gemiddeld (5-20 minuten)
Lang (langer dan 20 minuten)
Datum
Alles
De afgelopen 24 uur
De afgelopen week
De afgelopen maand
Het afgelopen jaar
Resolutie
Alles
Lager dan 360p
360p of hoger
480p of hoger
720p of hoger
1080p of hoger
Bron
Alles
MySpace
Dailymotion
Metacafe
Prijs
Alles
Gratis
Betaald
Filters wissen
Veilig Zoeken:
Gemiddeld
Streng
Gemiddeld (standaard)
Uit
Filter
2:36
A young woman experiencing side effects from her anti-seizure medicine turned to ChatGPT for guidance. It helped her to devise a plan to taper off the medication and came with devastating consequences. Teddy Rosenbluth, our reporter, explores the growing trend of turning to chatbots for medical advice and the associated risks. Video by Theodore Tae and Teddy Rosenbluth/The New York Times.
804,4K weergaven
20 uur geleden
TikTok
nytimes
Meer weergeven
Meer zoals dit
Feedback